مشاوره ( تمرين ، تغذيه )
پرداخت اینترنتی

http://www.e-jafarpoor.com/wp-content/uploads/2013/10/dargah1.jpg

محبوبترین ها

چاقی و فواید لاغری برای بانوان

p131ze30kcvmtu7yxjz 300x225 چاقی و فواید لاغری برای بانوان

با گذشت زمان نگرش های مردم و طرزفکرشان هم تغییر  می کند درزمانهای نه چندان دور تپل و چاق بودن زن و حتی مرد نشانه ای از تمول و حتی معیاری برای زیبایی بود حتی هم اکنون هم در جامعه ایرانی مردان سنتی بدنبال زنان چاق و تپل هستند ! حتی مردهایی که کمی مدرن ترند دوست دارند که زن یک پره گوشت داشته باشد ! ولی

در فرهنگ غرب که بسرعت در بین ما ایرانی ها در حال گسترش است چاقی یک عیب محسوب می شود و همه زنان بدنبال بدنی لاغر و استخوانی مانند مانکن ها و مدل های مد و زیبایی و هنرپیشه های هالیوودی هستند بی خبر از اینکه داشتن چنین اندامهایی اگر هم برای همگان عملی باشد نیاز به ورزش و مراقبت و تلاش زیاد دارد .

و در این میان هم فرصت طلبان از این نیاز حداکثر سوء استفاده را کرده و انواع کرمها و داروهای لاغری و وسایل بظاهر ورزشی را تبلیغ کرده و به مردم غالب می کنند که اغلب هم فقط تبلیغات است و فایده ای ندارند .بهترین روش برای داشتن بدنی سالم این است که تحرک داشته باشید و غذاهای سالم بخورید همین .البته برخی از مردان و زنان استعداد چاقی دارند که یا ژنتیک است و یا بخاطر افزایش تعداد سلولهای چربی آنها بدلیل پرخوری در دوران کودکی است .

زندگی بی تحرک امروز از یک طرف باعث کاهش سوختن کالری می شود و نیز استرس و تنش های موجود در جامعه صنعتی باعث پرخوری افراد می شود و نتیجه آن چاقی و اضافه وزن است .چاقی و حتی اضافه وزن داشتن واقعاً مصیبت بزرگی است براحتی روی صندلی جایتان نمی شود سوار ماشین که می شوید حس می کنید جایتان تنگ است در هواپیما راحت نیستید حتی راننده های تاکسی حاضر نیستند شما را سوار کنند !

اما این روزها بخاطر دلایل مختلف و از جمله آمدن شبکه های ماهواره ای و نشان دادن زنانی که پوست و استخوانی و لاغر هستند زنان را اغواء می کند که چرا آنها اینگونه نباشند ؟ و زنان هم که در این مسابقه حاضرند جان بدهند ( حتماً شنیده اید از قول خانم ها که می گویند بکشم ولی خوشگلم کن!)

شاید به همین دلیل است که هر روزه زنان زیادی را می بینم که با چه سعی و تلاشی در حال پیاده روی هستند برخی آهسته تر و برخی تند تر راه می روند ولی با وزنهایی که این خانم ها دارند خیلی بعید است که با یک پیاده روی چند دقیقه ای و حتی چند ساعتی بتوان این همه چربی را آب کرد اتفاقاً این پیاده روی ها اگر باعث کمر درد نشود سبب می شود که اشتهای خانم بیشتر باز شود و غذایی بیشتری را بخورد و نتیجه عکس بدهد .

پیشنهاد من برای این افراد استفاده از ورزشهای سنگین شبیه کوهنوردی و شنا و دویدن و بدنسازی است که در کنار آن هم حتماً باید از جلسات سونای خشک و ریختن آب روی سنگهای داغ و یونهای منفی هم بهره ببرند تا بدنشان دچار پیری زودرس نشود و به بیماریهایی سخت مبتلاً نشوند .

265570 219758284734178 150093775033963 617964 3001363 o 183x300 چاقی و فواید لاغری برای بانوان

رژیم غذایی کم کالری و گیاهی گزینه خوبی برای این افراد است باید دور مواد گوشتی و چربی های مضر را خط بکشند . یا لاقل از گوشت های کم چرب و صاف و یا سینه مرغ یا ماهی آزاد استفاده کنند. ولی بهرحال تفاوتها وجود دارند باور کنید اگر همه زنها لاغر و بلند قد و خوش هیکل بودند دیگر خوش اندامی مفهومی نداشت و لطفی هم نداشت زنان در هر حال زیبایی خاص خود را دارند ولی باید دقت کنند که بدن خود را به حال خودشان رها نکنند .

ضمن اینکه تصور مردان از لاغری زنان با هم تفاوت دارد یکی از دخترهای فامیل ما که بنظرم مقدار اضافه وزن در ناحیه کمر و باسن داشت وقتی خواستگاری برایش آمده بود گفته بود که این دختر لاغر است !! ( به همین جهت زنان و دختران بهتر است که ورزش کنند و غذای سالم بخورند و سالم زندگی کنند و اصلاٌ بدنبال تغییر تفاوت های فردی اشان نباشند چون بهرحال به همان شکل هم مورد پسند مردان زیادی قرار خواهند گرفت کما اینکه در مورد مردان هم همین توصیه را دارم . بیهوده پولتان را به جیب این فرصت طلبهای سرمایه دار نریزید !) ضمن اینکه زنان و دختران باید به این نکته توجه کنند که وقتی سن بالا می رود بدن رو به خرابی می گذارد و زنان میانسال نباید انتظار داشتن بدنی صاف و لاغر چون مدلهای زیبایی را داشته باشند که سنشان اغلب زیر ۲۰ سال است !

DSC00998 225x300 چاقی و فواید لاغری برای بانوان

چون زشتی اندام و بدهیکلی و پیدا نکردن لباس مناسب و از چشم شوهر افتادن فقط یک جنبه قضیه چاقی خانم هاست جنبه مهم تر و قابل توجه ترش این است که این چاقی باعث کاهش، عمر مستعد شدن برای ابتلاء با دیابت و فشارخون و سائیدگی غضروف ها و مفاصل می شود همانگونه که در مردان هم اینگونه است زنان چاق عموماً نوزادان نحیف تری را بدنیا می آورند ! و خیلی مشکلات دیگر که از بیانش صرف نظر می کنم چون نمی خواهم بیش از این شما را بترسانم . گر در خانه کس است  همین یک حرف بس است !!

 من زنان زیادی را ملاقات کرده ام که سعی در کاهش وزن دارند ویا  لاغرند و می خواهند همچنان لاغر بمانند . لاغر بودن در فرهنگ امروز بصورت امری محبوب و مردمی در آمده است . زمانی بود که  چاق بودن زنان معیاری برای زیبایی آنها بشمار می رفت اما امروزه اغلب زنان سعی دارند که  لاغر و متناسب باشند . اینکه یک زن  لاغر است نشانه کم غذا خوردنش نیست همانگونه که اگر زنی چاق باشد الزاماً بخاطر پرخوری نیست چون برخی از افراد استعداد ژنتیکی خوبی دارند و هر چقدر هم بخورند چاق نمی شوند . پس دو چیز همیشه یادمان باشد . یک اینکه درست غذا بخورید وبه دنبال کیفیت و ارزش غذا باشید نه مزه و رنگ و به اصطلاح کلاس غذا و دوم اینکه هیچ وقت از ورزش غافل نشوید و با مشاوره با یک مربی آگاه ازاین دو مهم بهره ببرید

128750832511 177x300 چاقی و فواید لاغری برای بانوان

 

فوائد لاغر بودن

بسیاری از مدلهای زیبایی fashion models بنظر خیلی استخوانی و لاغر می آیند بنظر من این گونه بدنها نمی تواند معیار و استانداردی برای زیبایی همه زنان باشد و آیا می دانید که اغلب این مدلها نوجوان teenagers تی نیجر هستند ؟ اغلب این مدلها دخترانی بین ۱۴ تا ۲۲ ساله هستند . ما باید در مورد لاغری واقع گرا باشیم درک و دیدی که ما از لاغری داریم می تواند متفاوت از دیگران باشد .

بسیاری از زنان تنها بدین علت دوست دارند که  لاغر باشند چون فکر می کنند اینگونه زیباتر به نظر می رسند ویا استاندارد زیبایی در لاغربودن است .بسیاری از مردان می گویند که خواهان زن لاغر و بلند قد هستند اما در واقع آنها با زنان متوسط ( از نظر قد و وزن ) راحت تر هستند .

متوسط دختران در چشم مردان لاغر و جذاب هستند برخی از زنان بیش از اندازه در مورد وزنشان نگران هستند ولی متوسط بودن بهتر از لاغر بودن است .آن چه چیزی که شما در مورد لاغری فکر می کنید با درک مردان دیگر از لاغری متفاوت است .زنان بزرگ الزاماً دچار چاقی مفرط نیستند .

خلاصه ای از فواید لاغر بودن

شما می توانید هر غذایی را که دوست دارید و به هر مقداری که می خواهید بخورید

آزادی انتخاب بیشتری در لباس پوشیدن دارید

هرلباسی که می پوشید برازنده شماست

مردان امروزی زنان لاغر را دوست دارند

شما می توانید به عنوان یک مدل کار کنید

شبیه یک مدل به نظر می رسید و مردم مرتب از اندام شما تعریف می کنند

مردم وقتی می بینند شما لاغر هستید حدسشان این است که شما ورزشکارید و زندگی سالمی دارید

همه آرزو می کنند کاش مثل شما لاغر بودند

همه از شما می خواهند که توصیه ای به آنها بکنید که آنها هم مثل شما لاغر شوند

شما روی هر صندلی از صندلی ماشین گرفته تا صندلی هواپیما براحتی و بدون اینکه مشکلی داشته باشید جا می گیرید

وقتی لاغرید سالم ترید این عقیده بسیاری از مردم است که لاغرها سالمترند

وقتی لاغرید در دویدن ، راه رفتن ، ورزش کردن ، رقصیدن و کوه پیمایی راحت تر و سریع تر هستید

یکی دیگر از فوائد لاغر بودن این است که می توانید همه سایز لباسی را بپوشید از لباس های سایز کوچک گرفته تا متوسط و بزرگ و همه این لباسها به تن شما برازنده است . به همین جهت می توانید آزادی انتخاب بیشتری در لباس پوشیدن داشته باشید و اغلب لباسها به شما می آیند .

بهر حال اگر شما لاغرید و یا حتی اگر چاقید می توانید از خودتان لذت ببرید و بگذارید که دیگران هم شما را دوست داشته باشند .

ما باید بهرروی این تفاوت ها را بپذیریم چه قد بلند باشند و چه قد کوتاه و چه چاق و چه لاغر این ها بخشی از مشخصه های افراد جامعه است .۲۷ دیدگاه برای “چاقی و فواید لاغری برای بانوان”

 • سها می‌گه:

  سلام.اقای جعفرپور مطالب بسیار جالب و مفیدی در وبلاگتون دارین.فقط لطف میکنید رفرنس مقاله هاتونم بزارید.متشکر

  • اسماعیل جعفرپور می‌گه:

   با سلام . شما لطف دارید بنده تمام مقاله ها را با ذکر منبع های خارجی آن می نویسم مگر مطالبی که خودم نگاشته باشم یا اینکه مقاله ای خبری باشه . در هر صورت کسی نیست در دنیا بی عیب و نقص باشه . امیدوارم با نظرات خوب و سازنده شما عزیزان روز به روز سایتی پرمحتوا و علمی داشته باشیم . این سایت متعلق به همه شما عزیزان و ورزشکاران است و بنده نیز جزئی از اجزاء این مجموعه

 • فاطی می‌گه:

  سلام. با تشکر از مطالب جذابتون.من عاشق بدنسازی هستم.ولی متاسفانه به علت صدمه ورزشی از ناحیه پا دیگه تمرین نمیکنم.

  • اسماعیل جعفرپور می‌گه:

   سلام و خسته نباشید تمام  صدمات ورزشی با بدنسازی و حرکت درمانی و ماساژ درمانی قابل حل می باشد و نهایتاً جراحی . مگر آسیب شما چیه که اینقدر با حسرت می گویید که نمی توانید ورزش کنید . شما استارت بزنید بنده کمکتون می کنم .

 • سمیرا می‌گه:

  سلام . من در شرف ۳۰سالگی هستم و تا به حال هم ورزش نکردم بعد از زایمان خیلی چاق شدم به نظر شما برای بدنسازی دیر نیست؟

  • اسماعیل جعفرپور می‌گه:

   با سلام خدمت سمیرا خانم ، باید به عرض برسانم بدنسازی تنها ورزشیه که سن و سال نمی شناسه حتی تا سن ۷۰ سالگی داریم عزیزانی را که در سن ۷۰ سالگی مسابقه می دهند و بدنی مثل بدن جوونها دارند . ۳۰ سال برای پرورش اندام و بدنسازی تازه آغاز راهه نه پایان آن . شروع کنید ، بنده هم کمکتون می کنم. نگران چاق شدن بعد از زایمان هم نباشید کاملاً طبیعی هستش و شما خیلی راحت می تونید به وزن دلخواه برسید . موفق باشید

 • باربی می‌گه:

  من که لاغرم خیلی خیلی هم خوش هیکلم!خداروصد هزار مرتبه شکر!نعمتیمه لاغری!

 • اعظم می‌گه:

  سلام.من در فایلى که به چربیها ارتباط داشت سؤالى مطرح نمودم اما به دلیل عدم امکان دسترسى به آن، به صورت مختصردر این قسمت مطرح میکنم. هر چند ارتباطى به موضوع ندارد. آیا مصرف کره همانند روغن جامد مضر است؟

  • اسماعیل جعفرپور می‌گه:

   با سلام ، در سوال قبلی فرموده بودید که کره های گیاهی هم ترانس دارند و جزو روغن های جامد با ترانس  محسوب می شوند . و بنده جواب دادم که کره گیاهی یا مارگارین هم جزو روغن های با ترانس هستند . و در جواب این سوال باید بگویم کره حیوانی بهتر از نوع نباتی آن است و در هر صورت همه جزو روغن های اشباع هستند و روغن اشباع به روغن هایی کفته می شود که در دمای معمولی به صورت جامد هستند . در روغن های نباتی و کره گیاهی عمل هیدوژنه کردن برای ماندگاری طولانی صورت می گیرد و در کره حیوانی هم شیر به ماست تبدیل شده و طی فرایندی عمل جداسازی روغن صورت می گیرد . سعی کنید از روغن های مایع بدون ترانس استفاده کنید و سعی کنید از روغن های زیتون اصل در غذاها بهره ببرید که سالم و پرفایده هستند یا لاقل چربی های مورد نیاز خود را از چهارمغز و خوردن زیتون بدست آورید. بخارپز نمودن ، فرپز نمودن و کباب پز نمودن غذاها برای ورزشکاران خیلی بهتر از سرخ کردن غذاها با روغن های بی خاصیت می باشد

 • آتنا می‌گه:

  سلام و خسته نباشین.
  اتفاقی باسایتونگ آشنا شدم و ازین بابت خیلی خوشحالم
  میشه بفرمایین توی خونه هم میشه بدنسازی کرد?
  متاسفانه مدتی رو نمیتونم بیرون برم از طرفی ۲ ماه زمان دارم لاغر شم
  من قدم ۱۷۷ هست و متاسفانه ۸۰ کیلو شدم گیاهخوار هم هستم

  • اسماعیل جعفرپور می‌گه:

   با سلام ، عزیزم تو خونه هم میشه در عرض ۲ ماه به سر وزن برسی به دو شرط اولاً که گیاهخواری را کنار گذاشته و با مصرف پروتئین های حیوانی و لبنیات و کربوهیدرات ها و چربی های مفید از عضلات خود حمایت کنید .ثانیاً با ۳۰ تا ۴۵ دقیقه پیاده روی یا رقص در روز چربی سوزی خود را تضمین کنید و در کنار یک  برنامه غذایی خوب و حساب شده و تمرین هوازی به بهترین نتیجه در ۲ ماه خواهید رسید. وبه سر وزن نرمال می رسید . حال تصمیم با شماست سعی نکنید راه راه اشتباه بروید گیاهخواری کمکی به شما در چربی سوزی نمی کند و خود را از نعمت خوردن غذاهای سالم بی بهره نکنید. 

 • سمیه می‌گه:

  با سلام برایتان در بخش مشاوره ایمیل فرستادم لفطا پاسخ دهید

 • راحله می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من یه سوال داشتم
  اول اینکه اهل ورزش نیستم وزنم ۸۰ قدم ۱۶۵
  میخئاستم بدونم چجوری پشت کتفم که برجسته شده باید لاغر کنم؟؟
  متاسفانه اهل تنقلات و غذای چربم هستم
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  موفق باشین

  • اسماعیل جعفرپور می‌گه:

   با سلام ، اهل ورزش نیستید غذای پر چرب و هله هوله هم می خورید و انتظار دارید خوش فرم و مانکن هم بشوید.همین الان شما ۱۷ کیلو اضافه وزن دارید . پس بهتر است عادات بد خود را کنار بگذارید . برای داشتن بدنی خوش فرم و سوزاندن چربی های اضافی باید بر روی غذا و کالری دریافتی خود کاملاً نظارت داشته باشید . غذاها را کبابی یا آب پز بخورید یا بخارپز . و کالری های ذخیره شده و وزن اضافی خود را هم با پیاده روی درمان نمائید. جهت مشاوره رایگان می توانید با شماره من ( ۰۹۳۹۷۸۷۲۳۶۳ ) تماس بگیرید

 • پرستو می‌گه:

  من ۳۳ ساله هستم . ۱۶۲ قد و وزنم ۶۶ کیلو است.حدود ۴ سال پیش یه زایمان داشتم. کارمندم و ساعت کاریم هم طولانی است. وقتی برای رفتن به باشگاه ندارم . بیشترین چربی بدنم هم در ناحیه باسن و رانها و ساق پاهام انباشته شده. دوست دارم که ضمن کاهش حداقل ۱۰ کیلو از وزنم سایزبیشتری تو این ناحیه کم کنم. البته باید بگم که قبل از ازدواجم با داشتن وزن ۵۰ تا ۵۵ کیلو ، بازهم پائین تنه پری داشتم. لطفا” راهنمائیم کنید.متشکرم.

  • اسماعیل جعفرپور می‌گه:

   با سلام ، با یک برنامه ریزی خوب در نحوه غذا خوردن و یک پیاده روی نیم ساعته در روز ( ترجیحاً ناشتا ) می توانید به راحتی وزن کم کنید و اصلاً جای نگرانی نیست

 • لیدا می‌گه:

  سلام آقای جعفرپور خسته نباشید من ۲۱سال قدم۱۷۱ وزنم۵۵کیلو۱ماه که بدنسازی میرم میخواستم ۵کیلو به وزنم اضافه کنم چجوریشو نمیدونم یعنی من هرچقد که بخورم وقتی ورزش میکنم دوباره برمیگردم به سایز قبلیم میخوام به ۶۰ کیلو برسم امکان داره راهنماییم کنید ممنون وهمچنین وزن ایده آل برای خانمها چه وزنی هست؟مرسی

  • اسماعیل جعفرپور می‌گه:

   با سلام ، قد منهای ۱۰۰ منهای ۲ وزن نرمال شماست یعنی ۶۹ کیلو . سایز خودتان را برایم به ایمیل مشاوره بفرستید .تا برایتان برنامه بفرستم . با تغذیه مناسب به وزن نرمال می رسید نگران نباشید

 • لیدا می‌گه:

  سلام خسته نباشید آقای جعفرپور من ۲۱سال ۵۵کیلو۱۷۱قدم میخواستم ۵کیلو اضافه کنم ۱ماه که بدنسازی میرم من نمیدونم وعده غذاییم چه وقتی باشه چی بخورم چی نخورم بعدورزش زیاد بخورم . با چه دستگاهی کار کنم که سینه و باسن ۱سایز بزرگترشن؟ممنون میشم پاسخ بدین تشکر

  • اسماعیل جعفرپور می‌گه:

   با سلام ، به طور کامل سایز و ساعت تمرین خودتان را برایم ایمیل کنید تا برایتان برنامه غذایی و تمرینی متناسب با سایز شما بفرستم . یا اینکه با شماره ۰۱۳۱۲۲۳۳۵۰۱ یا ۰۹۳۹۷۸۷۲۳۶۳ تماس بگیرید .

 • هلیا می‌گه:

  سلام و خسته نباشید.
  به نظرم اومد متنی که نوشتید خیلی رویاییه! من یه مدت بدن سازی می رفتم ولی نتیجه واقعا ناامید کننده بود! به نظرم می اومد انتظاراتم بیجا بوده ولی الان که این سایت رو دیدم… ببینم یعنی مثلا امکان داره طی یک فرآیند بدنسازی در بازه زمانی مشخص (!) اتفاقات زیر برای مثلا من یکی بیافته؟
  دور بازو از ۲۹ برسه ۲۰٫
  کمر: ۷۰ -> 60.
  شکم: ۹۵ -> 80.
  باسن: ۱۰۵ -> 90.
  ران: ۶۰ -> 45.
  ساق پا: ۳۸ -> 28.
  دقیقا حرکات چقدر باید سنگین باشه یا رژیم غذایی و بازه زمانیش چقدر خواهد بود و ماندگاریش چقدره؟؟ آخه من شنیدم رها کردن بدنسازی هم خودش یه دردسر دیگه است که البته برای من همین الانش هم داره تبعاتش شروع میشه!!!

  • اسماعیل جعفرپور می‌گه:

   با سلام ، با ورزش بدنسازی و تغذیه مناسب به هر سایزی که بخواهید دست پیدا می کنید.برای دریافت برنامه  غذایی و تمرینی سایز خودتان را به همراه ساعت تمرین  به آدرس ایمیل مشاوره بفرستید تا برایتان برنامه بفرستم . مطمئن باشید به سایز مورد نظر می رسید . یا با شماره تلفن ۰۱۳۱۲۲۳۳۵۰۱ یا ۰۹۳۹۷۸۷۲۳۶۳ تماس بگیرید

 • مریم می‌گه:

  سلام من ٢٣ سالمه قدم ١۶١ و وزنم ۴۶ است استخوان بندیم متوسط
  خیلی نمیخوام وزنم رو افزایش بدم حداکثر ۴ کیلو
  چون میترسم بعد از بارداری چاق بشم و اینکه شکمم چاق بشه فقط میخوام عضلات بدنم سفت بشه به خصوص بازوهام و ساق پا
  دوران دبیرستان روزی ٢-٣ ساعت دوچرخه سواری میرفتم اما الان اصلا ورزش نیمیکنم مگر پیاده روی
  احساس میکنم نسبت به گذشته از لحاظ قدرت بدنی خیلی ضعیف شدم
  لاغری ام ژنیتیکی است و مشکل خاصی ندارم
  به سختی وزنم بالا میره و اهل خوردن تنقلات نیستم
  تا حدی که احساس سیری کنم غذا میخورم و اگه بیشتر بشه حالت تهوع میگیرم
  اگر میان وعده ای داشته باشم برای غذای اصلی نمیتونم چیزی بخورم
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • اسماعیل جعفرپور می‌گه:

   با سلام ، یکی از راهایی که هم اشتهای خوبی داشته باشید و هم متابولیسم بدنتان نرمال شود ، پرداختن به یک ورزش است ورزش هایی مثل شنا ، دوچرخه سواری ، ایروبیک ، بدنسازی ، پیاده روی ناشتا و غیره . در غذاها خوردن هم سعی کنید بیشتر از ترکیب غذاها لذت ببرید . غذاهایی را بیشتر درست کنید که میل شدیدی به خوردن آن دارید. بعضی از غذاها پرکالری و بی خاصیت هستند سعی کنید از خوردن آنها اجتناب کنید.از خوردن نوشابه  و غذاهای گازدار و با فیبر زیاد هم پرهیز کنید چون باعث پر کردن حجم معده شده و اشتهای شما را کم می کنند. موفق باشد. کمکی هم باشه من در خدمتم

 • پریا می‌گه:

  سلام امیدوارم حالتون خوب باشه من۲۸ ساله هستم و ۱۲ کیلو اضافه وزن داشتم که اخیرا با رژیم غذایی دکتر کرمانی و انجام ۳ وعده پیلاتس در هفته به ۷ کیلو اضافه وزن رسیدم ولی دیگه کاهش وزن برام اتفاق نمی افته و این دلسردم کرده نگران این هستم که چون پیلاتس کار می کنم شاید وزن ماهیچه هام بالا رفته چون در سایزم بیشتر از ۵ کیلو تغییر داشتمولی در وزن خیلی کمتر امیدوارم بتونید راهنماییم کنید

  • اسماعیل جعفرپور می‌گه:

   باسلام ، عزیزم پیلاتس ورزش نیست که بتواند چربی سوزی را در بدن به طور جدی انجام دهد. پیلاتس ورزش آمیخته از یوگا و تمرکز و ژیمیناستیک می باشد که به انعطاف و تمرکز تکیه دارد. بهترین ورزش برای چربی سوزی پیاده روی ناشتا یا بعد از تمرین بدنسازی می باشد. البته مدت آن نباید کمتر از ۲۵ الی ۳۰ دقیقه باشد. موفق باشید

دیدگاهی برای این مطلب بگذارید:


تبلیغات
آمار و اطلاعات
» افراد آنلاین : 18 نفر
» تعداد مطالب : 529
» تعداد نظرات : 7600
» تعداد نویسندگان : 1
» تعداد کل موضوعات : 27

» بازدید امروز : 5048
» بازدید دیروز : 4967
» کل بازدیدها : 13176818

» میانگین ارسال روزانه : 0.26
» میانگین نظرات روزانه : 3.80

» ورودی گوگل امروز : 94
» تبادل لینک با 4 سایت


CLOSE
CLOSE