مشاوره ( تمرين ، تغذيه )
پرداخت اینترنتی

http://www.e-jafarpoor.com/wp-content/uploads/2013/10/dargah1.jpg

محبوبترین ها

کدام حرکات زیربغل بهترند ؟

دوریان یتس 271x300 کدام حرکات زیربغل بهترند ؟

حرکات قایقی ( اعم از هالتر خم ، تک دمبل خم ، و …که در آنها وزنه از جلو به طرف بدن کشیده می شود ) برای تولید عضلات پشت پهن و ضخیم ضروری هستند . آنها

به تمامی نواحی عضلات زیربغل فشار می آورند از جمله بخش میانی کول .

حرکات سیم کش زیربغل ( آنهایی که از بالای سر وزنه به پایین کشیده می شود مثل بارفیکس و سیمکش ها ) بهترین گزینه ها برای تولید پهنا در زیربغل هاست چرا که کشش زیادی روی این نواحی قرار می دهند .

در تحقیقات علمی مشخص شده که حرکات قایقی برای تحریک عضلات زیربغل ( لاتیسموس دورسی ) بهتر هستند .در نتیجه به تولید عضلات پشت بزرگتر کمک می کنند .اکثر برنامه های تمرین پشت خود را با حرکات قایقی شروع کنید . این کار کمک می کند تا اضافه بار زیادی روی زیربغل ها قرار دهید و در نتیجه باعث افزایش رشد سایزی شود  . توصیه می شود حرکات زیر بغل هاتر خم و زیر بغل دمبل خم را در شروع تمرین زیر بغل اجرا کنید تا در قوی ترین حالت آنها را اجرا کنید و دیگر حرکات را بعد اینها انجام دهید .

ناگفته نماند که به حرکات از بالای سر هم نیاز دارید  بنابر این هر از گاهی باید تمرین زیربغل را با بارفیکس یا زیر بغل سیمکش آغاز کنید . اگر نمی توانید بیش از ۱۰ تکرار بارفیکس بروید ، آن را اول برنامه جای دهید تا بتوانید به تعداد کافی این حرکت را برای تحریک رشد عضلات اجرا کنید.

 

منبع : فلکسدیدگاهی برای این مطلب بگذارید:


تبلیغات
آمار و اطلاعات
» افراد آنلاین : 16 نفر
» تعداد مطالب : 515
» تعداد نظرات : 6593
» تعداد نویسندگان : 1
» تعداد کل موضوعات : 27

» بازدید امروز : 4022
» بازدید دیروز : 10791
» کل بازدیدها : 9399019

» میانگین ارسال روزانه : 0.36
» میانگین نظرات روزانه : 4.64

» ورودی گوگل امروز : 117
» تبادل لینک با 4 سایت