خرید اکانت فیلترشکن جدید kerio در سایت قرار داده شد این سرویس ارزان با سرویس های openvpn و cisco vpn در یک اکانت ارائه خواهد شد

خرید آنلاین کریو در انتهای صفحه قابل خریداری است این فیلترشکن برعکس سرویس های رایگان سایفون بسیار پر سرعت بوده و تنها با خرید اکانت کریو

تمامی سایت های از جمله فیس بوک و یوتیوب را با سرعت بالا باز کنید

فیلترشکن کریوسرویس فیلترشکن vpn با قابلیت خرید آنلاین در قالب چندین لوکیشن آمریکا – کانادا – هلند – آلمان – انگلستان اضافه شد همچنین خرید کریو پر سرعت و بدون قطعی مجدد در دسترس قرار گرفت .

این فیلترشکن بسیار قوی فقط در سایت vpnorder عرضه شده است.

از این پس خرید آنلاین vpn و kerio از لینک های زیر منتهی به سیستم پرداخت آنلاین مقدور می باشد.

 بهترین حرکات برای پایین زیر بغل ( سیلویو ساموئل ) | سایت تخصصی اسماعیل جعفرپور

مشاوره ( تمرين ، تغذيه )
پرداخت اینترنتی

http://www.e-jafarpoor.com/wp-content/uploads/2013/10/dargah1.jpg

محبوبترین ها

بهترین حرکات برای پایین زیر بغل ( سیلویو ساموئل )

2008houstonpro samuel 233x300 بهترین حرکات برای پایین زیر بغل ( سیلویو ساموئل )

اگر نتوانید زیر بغل های خود را بخوبی در فیگور زیر بغل از جلو مشاهده کنید، بدین معنا است که از لحاظ توسعه بخش تحتانی زیر بغل دارای ضعف هستید. متوجه شده ام که

بر عکس گرفتن مچ در حرکات زیر بغل  به درگیری خوب بخش تحتانی زیر بغل کمک می کند. می توانید زیر بغل سیمکش را مچ بر عکس اجرا کنید به طوری که فاصله دست ها حدود عرض شانه باشد. حین انجام این مدل باید بدن را صاف نگهدارید و از متمایل کردن آن به طرف عقب امتناع کنید.

برای حرکت زیر بغل قایقی هم دستگیره بلند را به کابل متصل می کنم و مثل سیمکش مچ مچ برعکس آن را اجرا می کنم. در حرکت قایقی میله باید به طرف شکمن کشیده شود. چنانچه میله به طرف بخش بالای شکم کشیده شود درگیری بخش بالایی عضلات پشت بیش از حد می شود. در بخش بالایی هر تکرار آرنج ها را از بدن دور کنید و بخش تحتانی زیر بغل را به خوبی منقبض نمائید.

از این مقدار وزنه کاربردی را اندکی کاهش دهید واهمه ای نداشته باشید، چرا که شاید برای حس بهتر عضلات نیاز به این کاهش وزنه داشته باشید. همچنین می توانید زیر بغل هالتر خم را نیز به صورت مچ بر عکس اجرا کنید درست مثل دوریان یتس.

حرکت دیگری که برای بخش تحتانی زیر بغل مفید است. اگر در باشگاه دستگاه این حرکت را دارید بدون تعلل از آن استفاده کنید. در غیر این صورت می توانید حرکت زیر بغل سیمکش قبازو صاف یا مدل اصلی آن یعنی دمبل را اجرا کنید.دیدگاهی برای این مطلب بگذارید:


تبلیغات
آمار و اطلاعات
» افراد آنلاین : 11 نفر
» تعداد مطالب : 526
» تعداد نظرات : 7457
» تعداد نویسندگان : 1
» تعداد کل موضوعات : 27

» بازدید امروز : 5706
» بازدید دیروز : 13026
» کل بازدیدها : 12469377

» میانگین ارسال روزانه : 0.28
» میانگین نظرات روزانه : 4.03

» ورودی گوگل امروز : 76
» تبادل لینک با 4 سایت