مشاوره ( تمرين ، تغذيه )
پرداخت اینترنتی

http://www.e-jafarpoor.com/wp-content/uploads/2013/10/dargah1.jpg

محبوبترین ها

نماینده فدراسیون مچ اندازی آسیا در تهران

Moch 300x196 نماینده فدراسیون مچ اندازی آسیا در تهران

آقای ذاکرجان نماینده فدراسیون آسیایی مچ اندازی در کشور تاجیکستان وارد تهران شد تا از امکانات و شرایط ایجاد شده برای رقابت های مچ اندازی مردان آسیا که قرار است در تهران برگزار شود بازدید داشته باشد . ذاکرجان در بدو ورود با سید حسن افضلی نایب رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جلسه ای برگزار نمود در ابتدای جلسه

سید حسن افضلی ضمن عرض خیر مقدم به نماینده مچ اندازی آسیا از آمادگی کامل کشورمان برای برگزاری یازدهمین دور رقابتهای مچ اندازی آسیا در گرگان خبر داد و از تمامی کشورهای   آسیایی جهت حضور در این مسابقات دعوت بعمل آورد.

ذاکر جان نماینده فدراسیون مچ اندازی آسیا نیز ضمن تقدیر و تشکر از سید حسن افضلی بخاطر قبول میزبانی این رقابتها گفت : ما فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران و کمیته مچ اندازی آنرا یکی از فدراسیونهای قدرتمند و پیشرو در سطح قاره آسیا می دانیم و از اینکه این بار ایرانیان میهمان نواز میزبان این رقابتها هستند، از شما و همکارانتان قدردانی می کنیم.

ذاکر جان در ادامه گفت : فدراسیون مچ اندازی آسیا تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا تمامی کشورهای عضو در ایران حضور پیدا کنند، چرا که اطمینان داریم، ایرانی ها همیشه بهترین میزبانان مسابقات در سطح قاره کهن بوده اند.

نماینده فدراسیون مچ اندازی آسیا در پایان خطاب به افضلی افزود : افتخارات فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران طی سالیان گذشته، همچنین دریافت مدال طلای ضد دوپینگ و مدیریت توسط جنابعالی یکی از عوامل اصلی اعطای میزبانی به کشور ایران بود

 و پس از آن همراه با محمد رضا تفرشیان رئیس کمیته مچ اندازی راهی محل برگزاری رقابت های آسیایی شد . گفتنی است رقابت های آسیایی مچ اندازی مردان آسیا از تاریخ ۲۶ خرداد لغایت ۲ تیرماه در ایران برگزار می گردددیدگاهی برای این مطلب بگذارید:


تبلیغات
آمار و اطلاعات
» افراد آنلاین : 8 نفر
» تعداد مطالب : 529
» تعداد نظرات : 7601
» تعداد نویسندگان : 1
» تعداد کل موضوعات : 27

» بازدید امروز : 2737
» بازدید دیروز : 2675
» کل بازدیدها : 13326334

» میانگین ارسال روزانه : 0.26
» میانگین نظرات روزانه : 3.74

» ورودی گوگل امروز : 22
» تبادل لینک با 4 سایت


CLOSE
CLOSE