خرید اکانت فیلترشکن جدید kerio در سایت قرار داده شد این سرویس ارزان با سرویس های openvpn و cisco vpn در یک اکانت ارائه خواهد شد

خرید آنلاین کریو در انتهای صفحه قابل خریداری است این فیلترشکن برعکس سرویس های رایگان سایفون بسیار پر سرعت بوده و تنها با خرید اکانت کریو

تمامی سایت های از جمله فیس بوک و یوتیوب را با سرعت بالا باز کنید

فیلترشکن کریوسرویس فیلترشکن vpn با قابلیت خرید آنلاین در قالب چندین لوکیشن آمریکا – کانادا – هلند – آلمان – انگلستان اضافه شد همچنین خرید کریو پر سرعت و بدون قطعی مجدد در دسترس قرار گرفت .

این فیلترشکن بسیار قوی فقط در سایت vpnorder عرضه شده است.

از این پس خرید آنلاین vpn و kerio از لینک های زیر منتهی به سیستم پرداخت آنلاین مقدور می باشد.

 با ورزش به جنگ افسردگی بروید | سایت تخصصی اسماعیل جعفرپور

مشاوره ( تمرين ، تغذيه )
پرداخت اینترنتی

http://www.e-jafarpoor.com/wp-content/uploads/2013/10/dargah1.jpg

محبوبترین ها
آخرین دیدگاه‌ها

با ورزش به جنگ افسردگی بروید

21 199x300 با ورزش  به جنگ افسردگی بروید

خیلی از افرادی که مشکل قلبی دارند نه فقط به خاطر مشکل قلبی شان ، بلکه از عارضه دیگری نیز در امان نیستند ، منظور همان افسردگی است که تحقیقات نشان می دهد حدود ۴۰ درصد افراد دچار نارسایی قلبی به آن دچار هستند . همین تحقیقات نشان داده که

خطر مرگ و میر و بستری دوباره برای فردی که هم قلبش بیمار است و هم دچار افسردگی است حدود ۲ برابر فردی است که فقط قلبی ناتوان دارد . به همین علت بود که پژوهشگران رفتند سراغ مطالعه این موضوع که چطور می توان به این بیماران کمک کرد که با مبارزه بر افسردگی بر بیماری خود غلبه کنند .

در تازه ترین این مطالعات که در بیمارستانی در نیویورک انجام شده ، مشخص شد که نه تنها با دارو بلکه با کمک ورزش هم می توان به جنگ افسردگی در این بیماران رفت . در این مطالعه در طی ۳ ماه ، هر هفته ۳ جلسه ورزش ایروبیک داشتند .

برنامه آنها استفاده از تردمیل یا دوچرخه ثابت و هر جلسه به مدت ۳۰ دقیقه بود بعد از آن بیماران ورزش را در خانه  و بدون نظارت محققین انجام می دادند و آن را به میزان ۱۲۰ دقیقه در طی هفته رساندند .

ورزش و افسردگی 300x215 با ورزش  به جنگ افسردگی بروید

آزمون های استاندارد افسردگی قبل و بعد از دوره ورزش نشان دهنده کم شدن قابل توجه میزان افسردگی بالینی در این افراد بوده ؛ چنانکه شیوع افسردگی بعد از ورزش ، به جای ۴۰ درصد به ۲۸ درصد رسیده بود . ضمن اینکه پیگیری بیماران این اثر یک سال بعد هم به خوبی تداوم داشته است .

همچنین این بررسی ها نشان داد که احتمال مرگ و میر و بستری دوباره در این بیماران ، در مقایسه با بیماران مشابه خودشان که در این برنامه ورزشی شرکت نکرده بودند ، حدود ۱۵ درصد کمتر است . البته ممکن است در بعضی از افراد همچنان دارو برای کمک به درمان افسردگی مورد نیاز باشد ، ولی از آنجا که افراد سالمند و مبتلا به نارسایی قلبی معمولاً داروهای زیادی مصرف می کنند ، ممکن است بتوان با استفاده از ورزش ، اندکی از حجم داروهای متعدد آنها کم کرد .

 

منبع :  سلامت نیوز

 دیدگاهی برای این مطلب بگذارید:


تبلیغات
آمار و اطلاعات
» افراد آنلاین : 20 نفر
» تعداد مطالب : 526
» تعداد نظرات : 7476
» تعداد نویسندگان : 1
» تعداد کل موضوعات : 27

» بازدید امروز : 9405
» بازدید دیروز : 11042
» کل بازدیدها : 12731536

» میانگین ارسال روزانه : 0.28
» میانگین نظرات روزانه : 3.99

» ورودی گوگل امروز : 149
» تبادل لینک با 4 سایت